Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

PR Nové produkty HOLMENKOL

Spoločnosť Holmenkol, ktorá vyrába prípravky pre starostlivosť o outdoorovú výbavu, v súčasnosti prináša na trh dve novinky. Inovatívny odstraňovač škvŕn PreWash Sport je dokonale prispôsobený všetkým športovým a funkčným odevom. Natural Leather Care s využitím biologicky rozložiteľných materiálov zabezpečí vašim koženým topánkam dlhotrvajúcu ochranu.

Natural Leather Care od Holmenkolu

Použitie: Starostlivosť o kožu

Popis: Prirodzená, hĺbková starostlivosť o kožu vyrobená z biologicky rozložiteľných surovín

Koža je pohodlný, trvanlivý materiál. Je vysoko odolný, nie však nezničiteľný. Aby koža ostala v dobrom stave, vyžaduje neustálu starostlivosť. Natural Leather Care, nová, univerzálna, hĺbková starostlivosť o kožu od HOLMENKOLu, znižuje nároky na údržbu vyžadované pre všetky typy hladkej a brúsené kože na topánkach, textíliách alebo čalunení. Táto inovatívna starostlivosť o kožu je nie jemná len ku koži, je tiež neškodlivá pre človeka a životné prostredie: pozostáva z biologicky rozložiteľných surovín a neobsahuje konzervačné látky.

Dlhotrvajúca ochrana vhodná pre všetky typy impregnácie kože: nový výrobok Natural Leather Care je dokonalý doplnok ku ostatným výrobkom na ochranu textílií od HOLMENKOLu, ako je napríklad nano-impregnácia Sport Proof. Tento ľahko použiteľný sprej bol vyvinutý špeciálne na ochranu vzhľadu a maximalizovanie životnosti vysoko kvalitných kožených výrobkov, ako aj koženého športového oblečenia. Najnovšia úspešná inovácia od HOLMENKOLu neobsahuje žiadne konzervačné látky.

Menšia námaha – väčší efekt

Aby ste kožené výrobky využili čo najlepšie, potrebujete prostriedok, ktorý ochráni jej elasticitu a zabráni vysušeniu. Dôležité faktory pri výbere ideálneho výrobku sú rýchlosť a jednoduchosť použitia. Použitie výrobku Natural Leather Care je ľahké: jednoducho aplikujte strieknutím a potom vyleštite s mäkkou handrou. Natural Leather Care chráni kožu najlepšie, keď je použitý v kombinácii s prípravkom Sport Proof, ktorý zabezpečuje ‘inteligentnú’ impregnáciu pre dlhotrvajúcu ochranu. Natural Leather Care je vhodný pre každého, kto chce kožené výrobky, na ktoré sa môže spoľahnúť. Dodáva koži hĺbkovú ochranu a môže byť použitý i na kožu vystavenú ťažkej námahe ako sú sedlá a topánky. Natural Leather Care pomáha koži ostať mäkkou a pružnou bez straty jej tvaru a pevnosti. Výrobok je dostupný ako spray s objemom 100 ml.

Prínosy

• Chráni všetky typy hladkej a brúsenej kože
• Udržiava kožu mäkkú a pružnú
• Jednoduché použitie
• Materiály sú po ošetrení ihneď použiteľné
• Použité látky pozostávajú z biologicky rozložiteľných surovín
• Neobsahuje žiadne konzervačné látky

Aplikácia

• Nastriekajte Natural Leather Care na celú plochu koženého výrobku v rovnomerných vzdialenostiach
• Po aplikácii vyleštite mäkkou handrou
• Pre dlhodobú ochranu naimpregnujte sprayom Sport Proof

Odporúčaná MOC: 9,85 EUR

PreWash Sport - inovatívny odstraňovač škvŕn

Použitie: Ochrana textílií

Popis: Špeciálny odstraňovač škvŕn na športové a funkčné oblečenie

Pri športových a outdoorových aktivitách vznikajú často typické škvrny od trávy, zeminy, piesku alebo mastnoty. Keď sa v minulosti odstraňovali agresívnymi prostriedkami, bolo potom drahé športové a funkčné oblečenie často nepekné alebo bezcenné. Úplne nový špeciálny odstraňovač škvŕn PreWash Sport od HOLMENKOLu slúži na ošetrovanie škvŕn pred praním bez toho, aby poškodil vlákna.

Športové a funkčné oblečenie, či už na lezenie, beh alebo futbal, je bežne vyrobené zo syntetických vlákien. Mnoho z týchto funkčných materiálov neprežije vyváranie alebo len teplotu nad 60 °C. Aby sa jemné odevy dali aj tak vyčistiť, je dôležité venovať sa fľakom ešte pred praním v pračke. A tu prichádza PreWash Sport, ktorý je špeciálne prispôsobený jedinečným vlastnostiam športových a funkčných materiálov.

PreWash Sport má jemnú citrónovú vôňu a ľahko sa používa – jednoducho ho nanesiete priamo na škvrny použitím mäkkej kefky, ktorá je na vrchu fľaštičky. PreWash Sport a jeho inovatívna formula útočí na škvrny bez poškodenia syntetických materiálov. Po krátkej dobe účinkovania možno odev normálne oprať v pračke s ostaným prádlom. Pre najlepšie hygienické pranie sa odporúča pridať TextileWash, ktorý bol nezávislým výskumným inštitútom Dermatest ohodnotený ako „veľmi dobrý“, čo sa týka znášanlivosti na pokožke. Hoci odstraňovač škvŕn PreWash Sport čistí najefektívnejšie v kombinácii s pracím prostriedkom TextileWash, môže byť tiež použitý i s bežnými prostriedkami. Vždy sa riaďte návodom na pranie na konkrétnom odeve. PreWash Sport je dostupný vo 250 ml fľaške so zabudovanou kefkou na aplikáciu.

Prínosy

• Ošetrovanie všetkých druhov textílií pred praním bez poškodenia materiálu
• Odstraňuje bežné škvrny ako krv, trávu, zeminu, piesok, šmuhy z tenisového kurtu, mastnotu, vosk, asfalt, živicu
• Príjemná citrónová vôňa
• Jednoduchá aplikácia so zabudovanou kefkou
• Čistí najlepšie v kombinácii s TextileWashom pre hygienické pranie
• Vhodný aj na ručné pranie
• Kompatibilný so všetkými pracími prostriedkami

Aplikácia

• Pred použitím otestujte odstraňovač škvŕn na neviditeľnom mieste, či je bezpečné ho použiť
• Naneste na škvrny a nechajte pôsobiť okolo 15 minút, potom odev operte v pračke alebo v rukách. Nenechajte ošetrenú škvrnu uschnúť
• Vždy sa riaďte návodom na pranie na konkrétnom odeve

Odporúčaná MOC: 14,65 €

Fotogaléria k článku

Najnovšie