Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

PR Nový filmový portál www.outdoorfilmy.sk

Dnes odštartoval projekt dvojice amatérskych cestovateľov a filmárov, ktorí sa rozhodli prísť s niečím nekonvenčným, novým a prevratným. Mladí cestovatelia sa rozhodli založiť internetový portál pre ľudí s podobnými záujmami a túžbami, ako sú tie ich. Po štyroch mesiacoch príprav sa im napokon podarilo oživiť to, na čom tak usilovne a precízne pracovali.

„Potreba objavovať je od narodenia mojou neoddeliteľnou súčasťou. Keď som nemohol objavovať, chcel som sa aspoň preniesť do sveta dobrodruhov a cestovateľov - to je dôvod prečo som založil filmový portál Outdoorfilmy.sk. Kvôli sebe a ľuďom, ktorí majú podobné túžby ako ja - objavovať miesta, ľudí, príbehy a prostredníctvom filmovej kamery si snívať svoj sen o dlhých cestách, dobrodružstvách a zážitkoch, aj keď práve sedia pred monitorom,“ hovorí zakladateľ nového filmového portálu Juraj Lukáš.

Hlavnou výhodou portálu Outdoorfilmy.sk je skutočnosť, že fanúšikovia a návštevníci festivalov tu nájdu najnovšiu slovenskú a zahraničnú tvorbu aj mimo festivalovej sezóny. „Snažíme sa dať priestor hlavne mladým, začínajúcim autorom, aby mohli svoje diela prezentovať na verejnosti, konfrontovať ich a prípadne sa učiť z pracovných postupov skúsenejších autorov,“ pokračuje Juraj Lukáš.

Nový filmový portál prináša aj ďalšie jedinečné rubriky – tipy a triky, ako správne nakrúcať, recenzie novej techniky, rozhovory s osobnosťami, cestovateľmi alebo práve s amatérskymi tvorcami sú samozrejmosťou.
Návštevníci sa môžu tešiť aj na aktuálne a horúce informácie z festivalového diania a možnosť pridať svoj vlastný film, alebo hodnotiť videá ostatných užívateľov.

Outdoorfilmy.sk tak isto spustili komunikáciu s návštevníkmi cez fanúšikovskú skupinu na stránke Facebook.com.

Dobrodružstvo v pohodlí domova môžete zažiť na http://www.outdoorfilmy.sk/.

Juraj Lukáš, zakladateľ portálu

foto: outdoorfilmy.sk


Najnovšie