Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

PR Ultraľahké vybavenie do prírody

Ak patríš do skupiny ľudí, ktorí majú radi hory a rád ich navštevuješ, určite si už minimálne raz povedal: "Už mám dosť tých ťažkých vecí v batohu", prípadne: "Ten batoh snáď váži tonu". Navštív www.outdoorline.sk a príď si k nám odľahčiť svoj batoh. Načo nosiť ťažkú výbavu, keď existujú na trhu kvalitné a odľahčené materiály a produkty?

Predstavujeme Ti špecializovaný e-shop na predaj light a ultralight športového vybavenia do prírody. Prinášame nové značky na náš trh a ponúkame len overené produkty od kvalitných výrobcov, pričom sa zameriavame na hmotnosť produktov, tzv. lightweight alebo ultralight produktov. Keďže väčšina nami ponúkaných značek nie je u nás veľmi známa, ale vo svete má veľa svojich priaznivcov, dovoľte nám predstaviť aspoň tie najdôležitejšie.

V našom obchode ponúkame nepremokavé, vysoko priedušné bundy s membránou eVent alebo Polartec Neoshell od kanadskej firmy Westcomb vyrobené pre použitie aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Určite si vyberiete termoprádlo z merino vlny od švédskej značky Woolpower, vhodné nielen na zimu, ale aj pre celoročné použitie ako odľahčená verzia Lite. Originalita tohto termoprádla spočíva v jeho vysokom štandarde kvality a dlhovekosti, ktoré výrobca dosahuje špeciálnym výrobným procesom.

Ďalej ponúkame technické bundy vyvinuté firmou OMM, ktorá organizuje svetoznámy horský maratón a vyrába kvalitné produkty testované horskými bežcami priamo v teréne.

Príď si vybrať coolové oblečenie od švédskej značky Röjk v príťažlivom dizajne a v žiarivých farbách, ktoré osloví hlavne mladých duchom a tých, ktorí nechcú splynúť s davom a chcú byť jedineční.

U nás nájdeš aj páperové spacáky Cumulus plnené poľským husacím páperím prvotriednej kvality.

Ponúkame aj široký sortiment produktov na kempovanie: pomôcky k založeniu ohňa značky LightMyFire, riady a ultraľahké titánové hrnce od japonskej firmy Evernew, ešusy či kartuše Primus.
Taktiež máme alternatívu pre ľudí, ktorí majú chuť na niečo nové. Pre nich sú určené titánové ultralight variče od firmy Vargo či originálne nádoby z biomateriálu od firmy Kupilka, ktoré zaujmú svojou originalitou a spätosťou s prírodou.

Ak hladáš technicky prepracované batohy s nízkou hmotnosťou, určite si vyberieš batoh vhodný pre svoj výlet z našej ponuky značky Lightwave a z ponuky horolezeckých ruksakov značky Crux.

Taktiež ponúkame novinku na našom trhu: vodné filtre značky Sawyer vyrobené v USA, vďaka ktorým budeš mať bezpečnú pitnú vodu počas svojich výprav za dobrodružstvom bez toho, aby si musel hľadať alebo kupovať a nosiť so sebou vodu.
Ak sa nevieš rozhodnuť, ktorému výrobku dať prednosť, kontaktuj nás, radi a ochotne Ti s výberom pomôžeme. Navštív nás na www.outdoorline.sk a príď si vybrať z ponuky kvalitných výrobkov za bezkonkurenčné ceny.

Do budúcna plánujeme na našej stránke uverejňovať veľa zaujímavých informácií, článkov a ankiet na ponúkané produkty. Taktiež nás zaujíma spokojnosť zákazníkov s produktami a službami, preto radi uvítame spätnú väzbu od Vás.
Dúfame, že si túto adresu už teraz pridáš do priečinka svojich obľúbených :-)

Viac informácií získaš na našej stránke: www.outdoorline.sk
Nájdeš nás aj na Facebooku, kde sa dozvieš všetko o pripravovaných novinkách alebo akciách: http://www.facebook.com/outdoorline

Fotogaléria k článku

Najnovšie