Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Pozvánka Stretnutie pod Krížnou

Dôležitý oznam pre priateľov Hiking.sk – dlho očakávaná, často spomínaná a mnohými žiadaná udalosť je tu! Naše plány nadobudli reálnu podobu a prvé stretnutie priaznivcov Hiking.sk je na svete. Stretnutie bude zároveň spojené s pomocou horskému hotelu formou brigády. Neváhaj a pridaj sa druhý junový víkend aj ty.

Počas diskusie na fóre k Horskému hotelu Kráľova Studňa padol návrh usporiadať stretnutie priateľov Hiking.sk. Po troche práce a organizovania sa návrh zmenil na skutočnosť a preto všetkým oznamujeme, že dňa 10. júna 2006 sa uskutoční 1. STRETNUTIE PRIATEĽOV HIKING.SK v krásnom kúte prírody pod Krížnou, na Horskom hoteli Kráľova studňa. Stretnutie bude spojené s verejnoprospešnou brigádou s úmyslom pomôcť horskému hotelu.

Predpokladaný program

Piatok 9. júna – príchod na Kráľovu Studňu, najlepšie spojený s peknou túrou, ubytovanie, večer debata

Sobota 10. júna – raňajky, brigáda, obed, brigáda, večera, diskusia o Kráľovej Studni, založenie Klubu priateľov Kráľovej Studne, prípadné premietanie foto alebo filmov

Nedeľa 11. júna – pozvoľný odchod domov, najlepšie spojený s peknou túrou

[ Tipy na túry a aktuality z hôr môžeš sledovať aj na našom FacebookuInstagrame ]

Účasť prisľúbil aj Ing. Kováč, ako nový majiteľ a investor, ktorý porozpráva o zámeroch a budúcnosti Kráľovej Studne, na túto tému bude aj diskusia, od ktorej sa očakávajú aj prípadné konštruktívne návrhy a riešenia. Diskusia sa zakončí voľnou debatou pri pár dobrých pivkách, ktoré budú po celodennej práci určite zaslúžené.

Zaznač si to do kalendára :-)

Tento oznam slúži hlavne na zaškrtnutie si druhého júnového víkendu v kalendári a následné zrušenie všetkých naplánovaných akcií. Ďalšie organizačné inštrukcie budú uverejnené v dohľadnej dobe. Pevne veríme, že vaše rozhodnutie bude jednoznačné a spolu prežijeme jeden super víkend.Svoj záujem a prípadné otázky smeruj do fóra pod týmto článkom. Tešíme sa na naše prvé stretnutie mimo virtuálneho sveta internetu.

Fotogaléria k článku

Najnovšie