Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Staň sa členom komunity a zaregistruj sa

Chceš vidieť emailové adresy našich autorov a diskutujúcih vo fórach? Cheš vedieť čo nové pribudlo vo fórach a aké nové články ešte nemáš prečítané? Chceš sa s stať jedným/jednou z nás? Neváhaj a zaregistruj sa.

Q: Prečo nevidieť emailové adresy našich autorov ako tomu bolo doposiaľ?
Q: Prečo nevidieť emailoveé adresy diskutujúcich vo fórach?
A: Pretože po internete sa pohybujú programy, čo zbierajú emailové adresy, na ktoré sa následne zasiela nevyžiadaná pošta - známy Spam. V snahe chrániť našich autorov a prispievateľov do diskusných fór od tohto neduhu dnešného internetu sme prístup k emailovým adresám obmedzili na členov našej komunity. Komunita je otvorená aj Tebe, tak neváhaj a zaregistruj sa.

Čo ti ponúka komunita?

V súčasnosti je to hlavne stránka Môj Hiking, kde nájdeš informácie o novinkách. Vypíšu sa ti všetky fóra, kde pribudli nové príspevky od tvojej poslednej návštevy + uvidíš pokope všetky nové články od tvojej poslednej návštevy. Ďalej si môžeš nastaviť spôsob emailovej notifikácie - t.j. môžu ti chodiť informácie o novinkách na hiking.sk cez email.

Do budúcnosti však pripravujeme ďaleko ďaleko viac ... tak neváhaj a zaregistruj sa ešte dnes a buď pri zrode veľkej internetovej komunity outdoor-positive ľudí.

Čo môžeš ty ponúknuť komunite?

Často navštevuj Hiking.sk a pravideľne prispievaj do našich fór. Čítaj články a kritizuj ich. Veľmi nám tým pomôžeš...

[ Tipy na túry a aktuality z hôr môžeš sledovať aj na našom FacebookuInstagrame ]

Najnovšie