Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Správa Výstava Športlínia

Pozývame vás na výstavu Športlínia, ktorá sa v dňoch 21. - 23. 9. uskutoční v areáli banskobystrického výstaviska BBexpo. Športlínia je výstava športových potrieb a zdravého životného štýlu. Nájde sa tu aj priestor pre hory – medzi vystavovateľmi sú rôzne spoločnosti ponúkajúce outdoorové vybavenie.

BBexpo sa nachádza na Námestí slobody v Banskej Bystrici, výstavná hala je hneď pred domom kultúry a je bezproblémovo dostupná od autobusovej alebo železničnej stanice. Organizátori veria, že bude výborným miestom na osobné stretnutia a spoznania sa obchodníkov, športových profesionálov i nadšencov.

Program výstavy pozostáva z odbornej a verejnej časti. Verejnosti je výstava prístupná od piatka 22. 9. od 13-tej hodiny do soboty 23. 9. do 18-tej hodiny. Výstavu dopĺňajú i sprievodné akcie: rôzne súťaže, autogramiáda niektorých slovenských športovcov (napr. Peter Hámor, Michal Martikán, Elena Kaliská či Ľuboš Križko). Rovnako sa dajú na vlastnej koži vyskúšať netradičné outdoorové produkty. Máme na mysli upevnenie v guli, beh na bungee gume a podobne.

Náš tip - ak sa profesionálne zaoberáte niečím, čo úzko súvisí s témami Športlínie, zaregistrujte sa na stránke ako odborný návštevník a získate vstup zdarma. Za odborných návštevníkov sa považujú aj všetci autori HIKING.SK.

[ Tipy na túry a aktuality z hôr môžeš sledovať aj na našom FacebookuInstagrame ]

Najnovšie