Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Alpenverein 2017
Alpenverein 2017 Zatvoriť

PR Alpenverein: 4 mesiace zdarma pre nových členov

Pre všetkých nových záujemcov o členstvo v Rakúskom Alpenvereine sme pripravili výhodnú ponuku členstva pre rok 2017. Ak rozmýšľate nad poistením pre vaše aktivity, ako je vysokohorská turistika, turistika, horolezectvo, canyoning, skialpinizmus, potom je práve členstvo v Alpenverein nevyhnutným krokom do bezpečia.

Tato ponuka platí už od 1.9.2016, kedy sa zaplatením príspevku pre rok 2017 automaticky stávate členmi Alpenverein aj pre koniec roku 2016 a členstvo je platné až do 31.1.2018. Predlžuje sa tým teda doba využitia všetkých výhod, ktoré toto členstvo zahŕňa (unikátne poistenie, zľavy na chatách, vybraných lanovkách, niektorých železničných dráhach, atď.) a môže tak dosiahnuť dĺžky až 17 mesiacov.

Ponuka platí iba v prípade, že ste nikdy nebol členom Alpenverein.
POZOR: Členovia využívajúci túto ponuku sa musí prihlásiť na rok 2017.

Objednať členstvo si môžete on-line tu:
on-line formulár
klikni a otvorí sa okno s prihláškou

Rovnako môžu túto akciu využiť aj partneri alebo deti, ktoré majú členstvo v rámci rodiny

Ponuka pre verných členov – mapa Alpenverein a poukážka Conrad zadarmo

Poukauz

Aj pre verných členov Alpenverein máme ponuku – pri prihlásení nového člena, získa súčasný člen mapu Alpenverein alpských oblastí v mierke 1:25 000 alebo 1:50 000 podľa vlastného výberu (viď. výber) a nákupnú poukážku firmy Conrad v hodnote 15 € za každého prihláseného člena.

Ak ste novým členom a poznáte existujúceho člena Alpenverein, dohodnite sa a môžete získať mapu spoločne.

Postup: V prípade, že ste súčasným členom Alpenverein (aspoň jeden rok) a prihlásil ste nového platiaceho člena, ktorý už obdŕžal svoje členské číslo, potom prosím postupujte podľa návodu, ktorý nájdete TU.

Výhody členstva v Alpenverein

Okrem iného:

Poistná ochrana nielen do hôr

  • Náklady na záchranu: do 25.000 € (platí aj v tuzemsku),
- Transport a repatriácia: neobmedzene.

  • Náklady na nutné lekárske ošetrenie (vrátane nevyhnutného prevozu do nemocnice) v zahraničí do výšky 10.000 €.


  • Horolezecké zákonné poistenie zodpovednosti pre vybrané športové aktivity (paušálne až 3.000.000 € pre každú poškodenú osobu), poistenie batožiny na chatách a transportných lanových dráhach
- Európske poistenie právnej ochrany až 35.000 €.

Viac pozri Všeobecné podmienky.

Zľavy na chatách Alpenvereinu OeAV a na chatách Nemeckého alpského zväzu DAV, Švajčiarskeho alpského klubu SAC, Lichtenštajnského alpského zväzu LAV, talianskeho alpského klubu CAI, Francúzskeho alpského klubu CAF, Alpského zväzu Južných Tyrol AVS, Španielskeho horolezeckého zväzu FEM, Slovinského horolezeckého združenia PZS a Gréckeho alpského klubu CAH.
 Zľavy na chatách rakúskeho Alpenvereinu až 50%, minimálne však 10 EUR/noc. Zľavy na mapy Alpenverein

Najnovšie

Príbeh Osem prestupov

Nielen samotná turistika, ale aj preprava na začiatok či z konca trasy môže byť samostatným zážitkom. Najmä pokiaľ cestujete verejnou dopravou na Slovensku. Neurčité príchody a odchody …

Pavel Forgáč