PR

Novinky z termoprádla Kari Traa

sponzorovaný článok 15.10.18 Kto je Kari Traa? Kari Traa je nórska reprezentantka v akrobatickom lyžovaní. Na zimných olympijských hrách sa jej podarilo získať kompletnú zbierku cenných kovov. Celkom má na svojom konte 37 víťazstiev v pretekoch svetového pohára. „Keď som aktívne pretekala, voľný čas medzi tréningami a pretekmi som si krátila pletením čiapok a navrhovaním vlastného lyžiarskeho oblečenia. Moje kúsky sa medzi kamarátmi stali obľúbenými, a tak som sa rozhodla svoju záľubu premeniť na podnikanie.“

Kari Traa je dnes najrýchlejšie rastúcou dámskou športovou značkou v Európe, ktorá ponúka široký výber produktov dostatočne teplých do nepriaznivého počasia na horách a tiež vhodných na cvičenie v posilňovni.

„Stále sa usilujem o to, aby moja značka motivovala všetky ženy byť šťastnejšie, krajšie a zdravšie. Všetko je navrhnuté ženou a výhradne pre ženy, ktoré majú rady dobre vyzerajúce športové oblečenie a užívajú si život v jeho plných farbách. S vášňou pre komfort a štýl kombinovanými s technickými materiálmi sa snažím naplniť tie najprísnejšie nároky aktívneho, športového a dobrodružného životného štýlu."

Viac sa dozvieš na forgirlsbygirls.sk.

Každý deň s dobrým základom. Termoprádlo pre každú príležitosť

Vlnená základná vrstva

Vlnená bielizeň Kari Traa zahŕňa rady Rose, Akle, Lokke a Tikse. Všetky produkty týchto rád sú vyrobené z jemnej merino vlny a líšia sa svojím dizajnom a hrejivosťou. Kari Traa merino vlna na tele nielen dobre vyzerá, ale poskytuje aj pohodlie a dodáva energiu. Ide o ideálnu športovú spodnú bielizeň vhodnú na akékoľvek zimné aktivity. Či už vyrazíš na zjazdovku alebo na "après-ski", v Kari Traa budeš vždy vyzerať perfektne!

Rose – najobľúbenejšie!
100% merino vlna, 210-240g, 19,5 mikrónov

Extra jemná, teplá a odolná merino vlna. Mäkká na tele, priedušná a prirodzene vzdorujúca zápachom. Dámsky strih a štýlový dizajn. Perfektná do chladných zimných dní. Rose ťa zahreje najviac.

Rose

Rose

Akle – indiánske!
100% merino vlna, 180-210g, 19,5 mikrónov

Jemná a príjemná merino vlna so žakarovým vzorom, ktorá nezapácha. Vlna ťa dokáže zahriať, aj keď je mokrá. Výborná spodná vrstva na zimné aktivity. Akle je inšpirovaná starými nórskymi tradíciami v pletení vyzdvihnutými kombináciou s modernými prvkami. Vyzeraj dobre, zabávaj sa a zároveň ostaň v teple počas studených dní.

Akle

Akle

Lokke – novinka!
100% merino vlna, 220g, 19,5 mikrónov

Extra mäkká teplá 100% merino vlna. Exkluzívna edícia v našom rade základných vrstiev. Jemná na koži, priedušná a odolná voči zápachu. Ženský strih a elegantný dizajn. Perfektná do chladného počasia.

Lokke

Lokke

Tikse – najtenšie!
100% merino vlna, 130-150g, 17,5 mikrónov

Ľahká, 100% merino vlna. Veľmi jemná, priedušná a odolná voči zápachom. Ideálna na vrstvenie v chladných dňoch, keď chceš ostať v teple a cítiť sa komfortne.

Technická základná vrstva

Na vytvorenie perfektnej základnej vrstvy pre veľmi intenzívne aktivity sme vyberali tie najmodernejšie technické vlákna. Rett, Svala, Sjolvsagt a Meteor, naše rady technickej a funkčnej spodnej vrstvy, ti umožnia podávať tie najlepšie výkony a zároveň sa cítiť skvelo. Tieto produkty odvádzajú pot od tela a umožňujú, aby si sa cítila príjemne aj počas zvýšenej aktivity. Navyše vyzerajú tak skvelo, že budeš chcieť nosiť iba túto základnú vrstvu. Zaručujeme očarujúci efekt! Rada Svala získala v niekoľkých škandinávskych športových časopisoch ocenenie "najlepšia v testovaní".

Rett – aj do spoločnosti!
1. hlavný: 88% polyester, 12% vlna
2. vedľajší: 100% merino vlna - 180g, 19,5 mikrónov
3. vedľajší: 100% merino vlna - 150g, 17,5 mikrónov

Dokonalá hybridná spodná vrstva. Mäkká, technická a teplá. Funkčný Dri-Release kombinovaný so 100% merino vlnou spája benefity rýchleho schnutia a udržania tepla. Rada určená na náročné outdoorové aktivity.

Rett

Rett

Svala – ocenené!
1. hlavný: 84% polyester, 11% vlna, 5% elastan
2. vedľajší: 92% polyester, 8% elastan

Navrhnutá s cieľom udržať ťa v pohodlí, teple a suchu. Jedinečná kombinácia Dri-Release polyesteru a vlny. Rýchloschnúci pružný materiál poskytuje teplo a zároveň je priedušný, takže ti nehrozí prehriatie. Produkt ideálny na vysoko intenzívne vonkajšie aktivity.

Sjolvsagt - funky!
87% polyester, 13% elastan

Funkčná základná vrstva vhodná na vysoko energetické športy. Má veselý a trendy vzhľad. Super elastická, rýchloschnúca, veľmi jemná a príjemná tkanina, ktorá Vás objíme a udrží v suchu.

Produkty môžeš čeknúť tu: forgirlsbygirls.sk
Sleduj nás - FB: forgirlsbygirls sk, Insta: @forgirlsbygirls_sk

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články
 
Túra (Ne)uspešné hľadanie stratených osád pod Drahovou Jedným z mála úspešných projektov lokálnych trás je NCH Ipeľ, ktorý svojim vypracovaním patrí k tomu zachovalejšiemu a hoc sa vyskytuje v kraji, ktorý turisti málokedy navštívia, vyzerá byť starostlivo udržiavaný za celý … » celý článok dnes Henrich Tomáš Stolické vrchy, Veporské vrchy
Príbeh Ako sme rybárčili na Turci Keď nedávno skončila doba „temna“ a začala éra obrody, konečne sme sa mohli beztrestne stretnúť na pive v našej krčme. Síce len na terase, ale aj tak. Bolo to radostné, pretože sme ... » viac včera Boro Tomis Príbehy
PR Jaskyniarska škola pre verejnosť po deviaty krát v Malých Karpatoch Už po deviaty krát sa otvoria brány jaskyniarskej školy určenej pre záujemcov o kras. Jaskyniarsku školu pre Vás pripravujú jaskyniarske skupiny Speleo Bratislava a Speleoklub Trnava. Ide o ... » viac 16/06/21 sponzorovaný článok Začíname
Najnovšie články autora
 
PR Cestujte autom bezpečne – poistite si ho v Unione Teplejšie počasie, uvoľnenie protipandemických opatrení i blížiaca sa dovolenková sezóna – to všetko sú dôvody, ktoré lákajú ľudí užiť si voľné dni mimo domu. Či už sa chystáte autom na dovolenku k moru alebo len na … » celý článok 30/05/21 sponzorovaný článok
PR Ideálna desiata na turistiku Hlad, únava alebo dokonca svalové kŕče. Všetky tieto problémy dokážu pekelne znepríjemniť akúkoľvek túru. Dobrou správou je, že im môžete úspešne predísť pomocou kvalitnej ... » viac 23/05/21 sponzorovaný článok Varenie a jedlo
PR Jaskyniarska škola pre verejnosť po deviaty krát v Malých Karpatoch Už po deviaty krát sa otvoria brány jaskyniarskej školy určenej pre záujemcov o kras. Jaskyniarsku školu pre Vás pripravujú jaskyniarske skupiny Speleo Bratislava a Speleoklub Trnava. Ide o ... » viac 16/06/21 sponzorovaný článok Začíname
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
0.79 (0.32)