Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Správa V Banskej Bystrici bude Športlínia

Aj tento rok sa v Banskej Bystrici opäť uskutoční výstava športových potrieb a módy Športlínia. 14. ročník najväčšej športovej výstavy na Slovensku sa bude konať tak, ako po iné roky v rámci výstaviska BB Expo na Námestí slobody v druhej polovici septembra. Vystavovať budeme aj my z Hiking.sk – tak príďte, radi sa porozprávame o horách.

Návštevníkom sa bude prezentovať 110 vystavovateľov, ktorí pochádzajú nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech, Maďarska a Poľska. Pre turistov tu budú rôzne novinky z outdoor oblasti, funkčné odevy, vybavenie, produkty zdravej výživy, navigačné systémy, ale aj cyklistika a zimné športy.

Sprievodný program bude tento rok pozostávať z akrobacie na bicykloch, autogramiády úspešných športovcov Vojenského športového centra Dukla Banská Bystrica, či rôznych adrenalínových aktivít. V tomto roku sa tretí krát postaví aj stanové mestečko, záujemci v ňom môžu aj prenocovať a otestovať si tak kvalitu stanu.

Výstava bude pre odbornú verejnosť otvorená 20. 9. 2007 v čase od 10:00 do 18:00 hodiny a 21. 9. 2007 v čase od 10:00 do 13:00 hodiny. Pre ostatnú verejnosť to bude 21 . 9. 2007 v čase od 13:00 do 18:00 hodiny a 22. 9. 2007 v čase od 10:00 do 16:00 hodiny. Vstupné je 40 Sk, pre študentov 20 Sk.

Tento rok sa na výstave po prvý raz zúčastníme ako vystavovatelia aj my z HIKING.SK. Ak budete mať cestu okolo, radi vás pri našom turisticky ladenom stánku privítame a poklebetíme :-). Tešíme sa na vás. Tých z vás, ktorí disponujete starou turistickou výbavou, by sme chceli poprosiť o jej požiačanie na výzdobu stánku. Viac v tomto fóre.

[ Tipy na túry a aktuality z hôr môžeš sledovať aj na našom FacebookuInstagrame ]

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.bbexpo.sk.

Najnovšie