Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Správa Horalfest 2008

November bude v Starom Smokovci opäť patriť horskému umeniu. Tretí ročník (ak by sme zarátali aj nultý, tak štvrtý) festivalu amatérskej tvorby o horách sa bude konať 21.-22. novembra. Tí, ktorí sa chcú so svojou tvorbou zúčastniť, by mali zbystriť pozornosť a začať na svojich dielach pracovať. Termín ich odoslania do súťaže sa blíži.

Tento rok sa súťaží v kategóriách fotografia, film - video a literárna tvorba. Vo fotografiách si môžete vybrať podkategórie Príroda, krajina hôr; Makro, detail; Človek a hory. Film a video je bez časových či tematických obmedzení. V kategórii literárnej tvorby si môžete vybrať buď poéziu, alebo prózu - a tu reportáž, úvahu, opis udalosti alebo príbeh.

Uzávierka príspevkov, ktoré musia mať samozrejme horskú tematiku, je 15.10. Viac o podmienkach súťaže a zasielaní príspevkov nájdete na stránke festivalu.

Festival bude prebiehať pod viacerými strechami v Starom Smokovci - premietanie v Tatry Pube, výstava fotografií vo Vile Flóra a literárna časť v Meskej knižnici. Časť filmov bude paralelne premietaná v priestoroch lezeckej steny v Tatranskej Lomnici.

[ Tipy na túry a aktuality z hôr môžeš sledovať aj na našom FacebookuInstagrame ]


Najnovšie