Hiking.sk HIKING.SK Posledná zastávka pred cestou na hory

Ferrata Dolomity - Via ferrata Paolin-Piccolin Via ferrata Paolin-Piccolin nepatrí medzi najznámejšie alebo najnavštevovanejšie ferraty talianskych Dolomitov, jej prednosťou sú však nádherné výhľady. Návštevníka vyvedie na krásny dlhý skalnato–trávnatý hrebeň na okraji … » celý článok 22/03/16 Ján Halaj Zaistené cesty (via ferrata, klettersteig)  
Ferrata Dolomity - okruh okolo Monte Popera Napriek tomu, že v talianskych Dolomitoch existuje snáď viac ako stovka ferrát, len na niekoľkých miestach je možné poskladať ich do niekoľkodenných logických okružných túr. Dvojdenný ... » viac 07/07/15 Ján Halaj Svet
Ferrata Marmolada – via ferrata Cresta Ovest Marmolada Cresta Ovest – Marmolada západný hrebeň, tak sa volá via ferrata v talianskych Dolomitoch, ktorá vedie na vrchol Punta Penia (3343 m), najvyšší vrchol skupiny Marmolada, ako aj ... » viac 26/05/15 Ján Halaj Zaistené cesty (via ferrata, klettersteig)
Ferrata Dolomity - okruh Anello dell Sorapiss Je asi jedno, ktorého sprievodcu po talianskych Dolomitoch otvoríte alebo ktorého znalca Dolomitov sa opýtate. Zovšadiaľ sa dozviete, že Anello dell Sorapiss, okruh Sorapiss, patrí v ... » viac 12/05/15 Ján Halaj Svet
Ferrata Dolomity - Via ferrata delle Meisules Mám rád mnohé horské skupiny Dolomitov, majestátnu Marmoladu, rozoklané Sassolungo, pyšné Tofane, ale najfascinujúcejšou skupinou je pre mňa Sella. Neveľké horstvo v centrálnych ... » viac 06/05/14 Ján Halaj Zaistené cesty (via ferrata, klettersteig)
Ferrata Dolomity - via ferrata Giovanni Lipella Dnes máme v pláne prejsť via ferratu Giovanni Lipella na Tofanu de Rozes, ktorá patrí do skupiny Tofane. Ďalšími vrcholmi v tejto skupine sú Tofana di Mezzo a Tofana di Dentro. Celá skupina ... » viac 09/04/13 Ján Halaj Zaistené cesty (via ferrata, klettersteig)
Fakty RSS článkov autora
 • Ján Halaj
  • foto
  • Žijem v Piešťanoch a pracujem v elektrotechnike. Som bežec, turista a ferratista.
 • Kontakt
  • Kontaktné informácie sú dostupné iba prihláseným používateľom.
 • Sleduj autora
  • Aby ti neušlo nič z tvorby tohto autora, prihlás sa na emailovú notifikáciu nových príspevkov:
  • Táto funkcia je dostupná iba pre prihlásených používateľov

0.09 (0.02)