Hiking.sk HIKING.SK Posledná zastávka pred cestou na hory

Predaj

Salewa dámska turistická obuv - veľkosť 39

liviama@gmail.com publikovaný: 2.7.2023

Predám tieto krásne turistické topánky, v excelentom stave, nosené len jedenkrát.

Topánky sú stále v záruke, kúpila som ich v júni 2023, mám bloček.
Pôvodná cena: 180 eur
Veľkosť: 39

Predávam ich nakoľko mám veľmi širokú nohu a topánky mi žiaľ nesedia.

SALEWA Pedroc PTX W - dámska superľahká a priedušná rýchlostná turistická obuv so zvrškom z ľahkej, priehľadnej ripstopovej PE sieťoviny určená na rýchlostnú turistiku ale dobre poslúži aj pri klasickej jednoduchšej turistike, či pobyte v prírode.

Zvršok: Ľahká priehľadná ripstopová PE sieťovina je vystužená systémom SALEWA® 3F s kevlarovými® káblami, ktoré obopínajú vaše chodidlá a poskytujú dodatočnú flexibilitu a podporu. Pre dodatočnú ochranu pred kameňmi je tu ľahký a odolný TPU rand. Vymeniteľné vložky MFF+ vám umožňujú prispôsobiť vnútorný priestor. Nová vodeodolná membrána Powertex (PTX) z dielne SALEWA udrží vaše chodidlá v suchu a pohodlí aj za nepriaznivých podmienok.

Medzipodrážka a podrážka: Ľahká medzipodrážka EVA poskytuje výborné odpruženie a odraz. Podrážka Pomoca Speed Hiker Pro bola vyvinutá spoločnosťou Pomoca™, aby podporovala lepšiu chôdzu a priľnavosť vďaka technológii S-Path pre všestrannejšie použitie od hôr až po mesto.

Pedroc PTX je najľahšia a najagilnejšia rýchlostná turistická obuv s membránou v ponuke SALEWA

Vriace fórum RSS vriaceho fóra
Vytvor diskusnú tému1199bazarK bazáruSalewa dámska turistická obuv - veľkosť 39 Predám tieto krásne turistické topánky, v excelentom stave, nosené len jedenkrát. Topánky sú stále v záruke, kúpila som ich v júni 2023, mám bloček. Pôvodná cena: 180 eur Veľkosť: 39 Predávam ich nakoľko mám veľmi širokú nohu a topánky mi žiaľ nesedia. SALEWA Pedroc PTX W - dámska superľahká a priedušná rýchlostná turistická obuv so zvrškom z ľahkej, priehľadnej ripstopovej PE sieťoviny určená na rýchlostnú turistiku ale dobre poslúži aj pri klasickej jednoduchšej turistike, či pobyte v prírode. Zvršok: Ľahká priehľadná ripstopová PE sieťovina je vystužená systémom SALEWA® 3F s kevlarovými® káblami, ktoré obopínajú vaše chodidlá a poskytujú dodatočnú flexibilitu a podporu. Pre dodatočnú ochranu pred kameňmi je tu ľahký a odolný TPU rand. Vymeniteľné vložky MFF+ vám umožňujú prispôsobiť vnútorný priestor. Nová vodeodolná membrána Powertex (PTX) z dielne SALEWA udrží vaše chodidlá v suchu a pohodlí aj za nepriaznivých podmienok. Medzipodrážka a podrážka: Ľahká medzipodrážka EVA poskytuje výborné odpruženie a odraz. Podrážka Pomoca Speed Hiker Pro bola vyvinutá spoločnosťou Pomoca™, aby podporovala lepšiu chôdzu a priľnavosť vďaka technológii S-Path pre všestrannejšie použitie od hôr až po mesto. Pedroc PTX je najľahšia a najagilnejšia rýchlostná turistická obuv s membránou v ponuke SALEWA dnes žiadne príspevky
Fakty
Cena
105,00 € » cena je pevná
Inzerent
liviama@gmail.com » dalšie inzeráty
Lokalita
Banská Bystrica
Značka
Salewa
Stav
nový
Kontaktovať inzerenta
Kontaktovať inzerenta môžeš až po prihlásení.