Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K článku: Štyri razy na októbrový Schneeberg: s deťmi od konečnej stanice zubačky Schneebergbahn

Diskusná téma K článku: Štyri razy na októbrový Schneeberg: s deťmi od konečnej stanice zubačky Schneebergbahn

Posledný variant výstupu na Schneeberg je ideálny pre deti alebo menej zdatných turistov. Využíva zubačku Salamander, ktorá turistov vyvezie z mestečka Puchberg am Schneeberg na planinu masívu až do nadmorskej výšky 1800 metrov. Ľahká túra následne vedie cez vrcholy Waxriegel, Klosterwappen a Kaiserstein a má necelých 10 kilometrov.

Sona , 2

Pekny vylet, ale teda cena listka celkom palka. Adush, o kolko to vyjde lepsie s tou NO kartou?

Adushka

Prepáč Soni, nevšimla som si tvoj komentár, keď bol aktuálny. S NO kartou je jedna jazda pre každého držiteľa karty zdarma, píšem to aj v článku. Kúpiš si NO kartu, ideš napr. vlakom na Schneeberg, lanovkou na Rax a do Schlosshofu, a máš ju splatenú, pretože len tieto 3 atrakcie by ťa stáli viac ako je hodnota karty. A tých výletov a možností je tam oveľa viac. Treba pozrieť web k NO karte, tam je to všetko popísané niederoesterreich-card.at/

DoxaD , 1 reakcia

Adka, veľmi ma to zaujalo s tým salamandrovým vláčikom, musi to byť úžasné, tak vysoko a vlakom. Zážitok a snáď sa mi niekedy podarí túto cestu zrealizovať, fajn, že tie články poskytli všetky logistické pomôcky. Fotky krásne, pastva pre oči.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum