Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Prielom Dunajca

Adushka

Laco, vyhlady su, urcite sa oplati ist tymito skalkami. Matus ma ale pravdu, ze kedze to je smerom na juh, tak sa to obtiazne foti. Toto konkretne je pohlad na vychod, takze sa to este celkom dalo. Inak fajne bolo, ze prave v tomto mieste sa uz obcas objavili prve naznaky jesene, krasne to dotvaralo atmosferu k chladnemu dnu. :)

MatusM

Ja podobne, Laco. Odhadujem, že tie najpútavejšie výhľady sa zhora otvárajú skôr južným smerom a na fotenie sa preto pýta skôr východ a západ slnka ako poludnie. A tie listy budú o 2 týždne akurát :))

Blahola

Adushka, Pieniny som prešiel s rodinkou, ale na Tri koruny som nevyšiel.
Musia tam byť fantastikuš výhľady na prielom.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok