Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Grajnárska kreácia

Diskusná téma K fotke: Grajnárska kreácia

Zimná sezóna 2007/2008 sa rozbehla 17. novembra, Dňom boja za slobodu a demokraciu. Demokraticky vtrhol na Slovensko Martin na bielom koni a v spolupráci s Mrázikom „vybielili“ naše hory. Jednou z ich kreácií bol opadnutý listnáč nad horským priesmykom Grajnár vo Volovských vrchoch. Ešte krajšie výtvory náš čakajú na výhľadovom vrchole Veľká Knola.

Sanco

idylka, trochu dosť iná, ako tá po 17.-tom novembri :-)

Jnezky

Paráda, takéto a proti nebu môžem.

Dnes som bol celý deň na služobke tu po východe a vychutnal som si sychravý šedivý podzimný deň -4 až +2C.
Keď som si to foto pozrel, tak si hovorím: "Sakra, kde to fotil? To vyzerá ako z inej dimezie." A ono je to z iného času. Potešila.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok