Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Zima na Suchej hore

Diskusná téma K fotke: Zima na Suchej hore

Zimná verzia k foto „Jeseň na Skalke“. Pohľad z hrebeňovej trasy na okraji rúbaniska východného svahu Suchej hory. Z tohto výhľadového bodu vidieť celé Nízke Tatry od Prašivej (vľavo) až po Kráľovu hoľu úplne vpravo vzadu. Starohorské vrchy sú v predpolí Prašivej. Rozoznať Kozí chrbát a pred ním Panský diel. Inverzným smogom je zahalené Horehronie.

Blahola

Nuž, chystám sa na bežky s jancim. Cha, cha ešte som na nich v živote nestál.
Na Skalke mi potom urobíte mohylu. Niečo ako pomník neskorému adolescentovi.:-)))

Funttomas

Ahoj Laco, samozrejme, že je to fotené z bežiek. Na 0,5 sekundy som aj zastal :-). Ešte širší výhľad je z tzv. vyhliadky pod vysielačom - turistickamapa.sk/?x=18.99630…. Aktuálne tam vyrástla horná stanica novej lanovky z Turčeckej doliny. Info na skalkaarena.sk/stredisko_novi…. Na zobrazenom mieste je zas takáto pekná skalka, čo vhodne vyplní obraz.

Blahola

Tomáš, krásna to výhliadka!
Predpokladám, že záber je robený na bežkách.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok