Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Oznámenie

Diskusná téma K fotke: Oznámenie

Ak sa zodpovední nezobudia, môžeme očakávať, že takýchto oznámení bude na turistických chodníkoch pribúdať a turistika sa stane dobrodružstvom! (Súradnice sú len približne)

Lubo

Tak toto je veru vrchol ubohosti...
Nariekat nad nedostatkom penazi, ktore sa daju ziskat aj inak ako prosikanim zo statneho rozpoctu. Krajska komisia by lepsie spravila, keby sa pozrela do vedenia KST a podnietila odchod tychto zlodejov! Alebo azda nemaju ist bubaky z prenajmu chat aj na znacenie, ale na napchavanie vlastnych vrecak?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok