Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Vrchol Ragáča (537 m)

Diskusná téma K fotke: Vrchol Ragáča (537 m)

Keď som sa vyštveral na vrcholové skalky a pozrel na sever, nechcel som veriť vlastným očiam. Z tohto miesta bolo na horizonte vďaka čistému vzduchu a snehu vidieť od Veľkej Fatry po Kráľovu hoľu. Naľavo od stredu možno rozoznať Klenovský Vepor. V popredí vrchy Zaboda a Steblová skala, celkom vpravo Rimavská Sobota.

Jaro77

Ak sa nemýlim to biele vpravo nad Rimavskou Sobotou by mali byť Vysoké Tatry.Za dobrej viditeľnosti sa dajú vidieť aj z hradu Šomoška.

Caroig

Peter Straka: Podle videa to vypadá, že i duby už byly zelené ... při mé náštěvě o týden dřívě byly ještě úplně bezlisté.

Caroig

Právě jsem přidal do galerie fotku Ragáče od východu aniž bych si všiml, že tu právěpřibyla nová fotka ze stejného místa. Mě se takový pohled z vrchu bohužel nenaskytl, obzor byl zahalený v oparu ... škoda.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok