Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Jar pod Veľkou Homôlkou l.

Diskusná téma K fotke: Jar pod Veľkou Homôlkou l.

Klasické vyhliadkové miesto na záver doliny Prochotského potoka a nezameniteľnú Veľkú Homôlku. Jar postupujúca čoraz vyššie odieva stromy do sviežej zelene, ktorej hranica je približne vo výške 1000 metrov. Avšak dojem mi pokazila nová asfaltka v týchto miestach, keďže asfaltový povrch v horách neznášam, neskôr sa ukázalo že to nie je jediné negatívum. Vplyvom zvýšenia ťažby dreva v tejto časti pohoria tak nenávratne zmizli niektoré mnou obľúbené lesné úseky na žltej značke :-(

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma