Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Nízkotatranská divočina

Diskusná téma K fotke: Nízkotatranská divočina

Počas výstupu zo sedla Priehybka (bledý pľac vpravo v strede) predierajúc sa chodníčkom pomedzi kosodrevinu, trávu, stromčeky a iné kriačiny sa aspoň nachvíľu nado mnou slnko zľutovalo a posvietilo mi na úžasnú krajinu v okolí. Naplno som si tak mohol vychutnať pohľad na Heľpiansky vrch porastený kosodrevinou vpravo nad sedlom, nad ním vzadu kontúry Stolice a vedľa Kráľovohoľský masív zo zvyškami snehu. Prekrásnu divokú atmosféru dotvárala aj líška túlajúca sa po okolí.

Daulagiri

Ďakujem, tiež sa mi tá zelená páči. Inak prekvapuje ma že je to také krásne prostredie a na hikingu nie sú odtiaľto fotky, pridám ešte pohľad z vrcholu.

Bulat

velmi pekna, hlavne ta tlmena zelena je dobra

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Janabilesova k fotke: Lúčnaté Javorníky Toto je pekná časť hrebeňa Javorníkov, škoda toho vyrúbaného Chotárneho kopca... Budem zvedavá, či sa na ňom aj niečo vysadí a či niekedy opäť zazelená. Samotná …

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Pekne to tam vyzerá, hl. hrebeň Polonín som už navštívil a snáď sa raz dostanem aj do týchto miest.

nová téma

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma