Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Keď na kúsok vykukne slnko

Bruma

Soni, tiež sa priklaňam, ten stom v popredi aj tráva.

Sona

Pekne svetlo aj kompo, len tusim trosku preostrene.

Jurko.ch

Po obědě jsem si chtěl na chvíli lehnout, no probudil jsem se kolem 15:15 a rychle jel na kole něco potrénovat. Dole to vypadalo docela dobře, jen jsem vyjel na chalupu nad 800m.n.m., začlo pršet a to při nynějších teplotách je na silníčním kole při trochu vyšších rychlostech velmi příjemné. Už mi naštěstí trochu rozmrzly palce nohou. Ale přui pohledu na předpověď na dašlí týden si jdu na kolo přimontovat sněžný pluh, ať někde nezapadnu :-)

Bruma

Jirko, tento pohlad(miesto kde som fotil) mam asi 5 min. od baraku po červenej. Utekal som domov aby som ešte zachytil perfektne svetlo, ktore mi/nam chybalo na fotostretku

Jurko.ch

Chybí ti tam totiž poloha místa focení :-) Jinak pěkně zbarvené stromy, u nás jsou ještě hodně zelené. Za 2-3 dny budou bílé :-( trochu brzo

Bruma

Ahoj Jirko, ano, to je Velky Choč a to som ho fotil ked som sa vratil z fotostretka po 16h

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Zrkadlenie Perfektná tá oparo-hmlička Danka. Musela to byť skvelá chvíľa. Bol som tu pred 2 mesiacmi alebo bolo letne, azúrovo. :-)

nová téma