Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Bedle.

Bulat

suco, mas pravdu, ja tie pravidla ani moc neovladam, len pocitovo by sa mi tam viac hodila... je tam prazdny priestor a neprekryvala by tie dalsie "kamaratky" v pozadi. Ale to som si uvedomil az v klude pri PC, v terene mi to nedoslo :)

Suco

vôbec sa nestresuj, že kompozične to malo byť napravo... mne osobne prídu prirodzenejšie predmety umiestnené vľavo...sám tak fotím:)))aj keď sa to zrovna nezhoduje s pravidlami kompozície:) ale načo sú previdlá:) no nie?

Mulis

Paráda, snímek přímo k nakousnutí, resp. na smažení(rezeň byl dobrý?)K Velkej Fatre mám slabost..

Vladimir

aj tam zostali ?pochutil by som si na nich hoci aj takto sú chutné:))

Radog

Alebo prudila prudila a mrcha nacala kazdeho z nich a potom pohnili tesne pod Rakytovom.

Bulat

ktora prudila a prudila az im dokonale otravila perfektne načaty vikend ... :)

Radog

Jaj sem by sa hodil pribeh o 8 bratoch bedlakoch ktori sa vybrali na vylet a cestou stretli muchotravku...

Bulat

kompozicne sice mala by byt vpravo, ale tato potvora bola vyslovene ľavicová... na vsetkych snimkach ju mam len na tej jednej strane :)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Ako na Marse Pavol tak si aj ty bol v tom čase v teréne. Výhľady nám veru nevyšli. No bolo mi to zláštne čo sa to deje, až kým som okolo 9 ráno čítal, že po rokoch opäť dor …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Zachádzka Bol som tam síce len raz v apríly, ale rovnako ma toto miesto silno zasiahlo. Podľa mňa sa naň nechytá ani blízka Kojšovska. Skutočne úžasné a pre mňa top miest …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Adina k fotke: Biela skala Ďakujem za upresnenie, domáci vedia najlepšie :-). Potešilo ma, že v tých vzdialených som sa nemýlia. Ešte mám nejaké restíky v okolí, teším sa na ich návštevu.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: Znievske výhľady To hej. Počasie nám nevyšlo moc ideálne, ale výhľad zo Znievu je očarujúci. Chystali sme sa sem už pár rokov a tak nám tá oblačnosť až tak nevadila.

+ 2 ďalšie príspevky