Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Zo stanice

Bruma

Vladko, ale daš nejake rady, pri pivku, bol by som vdačny.

Vorec

Ach sooo, tak potom vsjo jasno, oki ;-)

Bruma

Vladko, ano to co pises, je tak ako je. Vo vačšinou mavam korekciu expozicie nastavenu od -0,3 až po -1,3. v pp ked použijem Urovne to zosvetlim a potom Krivkami ztmavim.
Ale ked sa stretneme na nejakej akcii, popytam sa na nejake rady od teba. Čo ty na to?

Vorec

Takyto pohlad je tu, som tu tiez kedysi stal na vlak, ale vyhladu nebolo :-)) Rasto uz som to ku ktorejsi minule chcel pisat, viacere tvoje fotose som si vsimol ze su podexponovane, histogram sa tlaci dolava, tma v tienoch, neviem ci to je zamer, alebo je chyba niekde inde ;-)

Meky

Však my by sme sa nejako dohodli.Ak by si doniesol tú Slivovicu mohli by sme slúžiť spolu a na druhý deň by bola povinná výluka trate :D

Bruma

No Michal, tak to sme dvaja, už si len rozdeliť služby. :-)

Meky

Ej Rasťo,tu by som chcel robiť vyhybkára.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma