Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Stožky

Misou

Áno, za 1 deň, dobre sa potom spalo.

Misob

Sli ste zo Zbojskej do Cervenej Skaly za den? - pekny zatah...

Misou

Medvedie stopy boli aj teraz v nedeľu, cestou zo Zbojskej po Červenú Skalu sme nestretli nikoho.

Funttomas

Príroda Muránskej planiny je očarujúca nielen svojimi tichými lesmi a ešte krajšími horskými poľanami, kde sa polodivoko pasú kone – Noriky muránske ale hlavne si tam turista vychutná krásu prírody pre veľmi nízku návštevnosť tohto národného parku. Stožky som navštívil v auguste 2006, kde pri horárni Pätina stojí odstavený vagón býv. lesnej železničky. Veľmi pekná príroda, odporúčam navštíviť.

Tono

Nuz Sozky... Nedaleko odtial, na Sarkanici, som ja prvy krat videl vo volnej prirode medvedika. Ale poriadny kusok. Ked ma zacitil, nastastie utekal ako divy prec.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Janabilesova k fotke: Lúčnaté Javorníky Toto je pekná časť hrebeňa Javorníkov, škoda toho vyrúbaného Chotárneho kopca... Budem zvedavá, či sa na ňom aj niečo vysadí a či niekedy opäť zazelená. Samotná …

nová téma

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma