Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Ihličnatá hviezda

Barselo

Vďaka, hviezda bola celá, tie dva pichľavé konáre my robili šarapatu tak som ich sekol, vcelku my to pripadalo moc vzdialené. Keby bol objekt fotenia vyššie položený, možno spoločenstvo z klubu turistov Galanta ktorý sa nachádzali v blízkosti foteného objektu by aj pomohli vytvoriť z tiel niečo čo sa podobá na rebrík ale neviem ako by to dopadlo...

Rbr69

skoda, ze nie foto na vysku, aby tam ta hviezda vliezla cela ... jasne, ze si sa nestveral, neviemsi to predstavit ako by si to fotil na vrcholku ... jedine ze Spiderman :D ... mozno pouzit este viac otvorenu clonu a rozmaznut tak spodne konare ;-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok