Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Kto si dá?

Diskusná téma K fotke: Kto si dá?

Opäť som bol po roku pozrieť ako sa darí úrode vo viniciach v Rači, no poviem vám, že som bol nemilo prekvapený keď úroda bola veľmi slabá až úbohá, možno to ma za následok tohoročné počasie aké bolo v Máji. Nuž ale našiel som aj v niektorej vinice krásne kúsky. Ale aj napriek tomu všetkému verím, že vinobranie, ktoré bude teraz víkend v Rači bude vynikajúce.

Sona

No cyklotura jesennymi vinohradmi moze byt.

Lubo

Bruma, si brouzdas vinohradmi v Raci a neozves sa, vsak byvame so Sonou co by kamenom dohodil. No fujha! Tak nabuduce sa fakt ze ozvi :-)

Bruma

Matuš, :), no u nas hore hrozno nerastie, tak si chodim sem-tam odtrhnut do vinohradov. :)

Ale nie, priatelka pracuje a byva v BA, tak som bol dole a isli sme k nam na Oravu.

MatusM

A ty tu čo robíš, Rasťo??? Jój, na cyklotúru vinohradmi som tento rok pozabudol, Soňa dáme?

Bruma

Vladko, ved pocas naseho telefonatu som ti vravel, že idem do BA, ale iba na otočku. Ale aj s Dalim som sa dohodol, že ak pojdem dolu na dlhsie, tak sa vamobom ozvem.

Sue

Toto hrozienko je mňamkové :)

Merhorn

Ja tieez:-) co za sorta?svatovavrinec,frankovka?rulandske to podla strapca a listu nebude.inak aj okolo modry je to bieda.pocasie sucks tento rok.krasna tonalita farieb rasto

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma