Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Vilmošove vodopády

Diskusná téma K fotke: Vilmošove vodopády

Nachádzajú sa na potoku Drmolez, nad Mariankou. Ako som sa dozvedel zo stránky http://goo.gl/UyUlT, sú pomenované podľa Viliama Jánoša, na strome naľavo je ich pomenovanie. Dolina potoka Drmolez je zaujímavá lokalita, nachádzajú sa tu strmé svahy, skaly a záhyby potoka. Letný pohľad na jednu kaskádu http://hiking.sk/hk/ga/13065/potok_drmolez.html Neďaleko vedie akási vyznačená modrá TZT na Stánisko, na pár stromoch je zatretá na pár nie. Ukážka http://img222.imageshack.us/img222/7917/spoluy.jpg Či išla kedysi modrá značka tadeto, alebo je to len neoficiálny výtvor, neviem. Skutočná modrá značka, zaznačená v mapách, ide vrchnou časťou lesa. Potok Drmolez a okolie sa oplatí navštíviť, má svoje čaro.

Vladvlad

Jasné, že prehnané, aspoň sa návštevník nad tým pousmeje :)

FunTTomas

Pomenovanie vodopády je dosť prehnané, lebo sú to ledva kaskády, ale fotozákutie je to pekné.

Sona

Vdaka za priblizenie zaujimavej lokality.

Meky

Ďalšia zaujímavá lokalita v "malých" Malých Karpatoch.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma