Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Jelenia hora

Diskusná téma K fotke: Jelenia hora

Pohľad na skalno-pieskový masív Jelenej hory, kúsok za Plaveckým Mikulášom. Naľavo kopec Pohanská a Plavecký hrad. Lokalita je to veľmi zaujímavá a fotogenická, dlho som odkladal jej návštevu, ale dnes sa to podarilo. Krásne bezveterné počasie vytvorilo príjemnú atmosféru. Jej pomenovanie je ale neaktuálne. Namiesto Jelenia ju treba nazvať Muflónia :)

Vladvlad

Nad nimi som kedysi rozmýšľal Igor, ale nebol som tam. Keďže sa sem chcem tento rok ešte raz pozrieť, tak by som to mohol absolvovať aj cez tebou spomínané dve doliny :)

Bulat

Vlado a stihol si už preskúmať aj neďaleku Velku a Malu Kamenistu dolinu? Tiez stoja zato... :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma