Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Pohľad na Humenné

Diskusná téma K fotke: Pohľad na Humenné

z hrebeňa Krivoštianky, z ďalšieho z mála vyhliadkových miest, aj to sú výhľady vždy iba čiastočné. Hrebeň je však zaujímavý, skalnatý, porastený peknými stromami, túlanie sa ním stojí za to. V strede vľavo trocha vidieť meandre Laborca, úplne vzadu hraničný hrebeň Polonín, bohužiaľ už v opare ( fotené o 9.09, bolo treba tak o hodinku skôr...].

Chmura1

aha, tak už viem prečo sa tak tá obec volá :-)

Alexander

veru, to napadne (takmer} každého - je to teda podľa obce pod ňou - Krivošťany...

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma