Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Nad Tatrou a Mikulášom sa blýska

Rbr69

tu by som Marian zaostril bud cez AF ak sa chytal na svetla Mikulasa a potom AF vypol, nech mi nepreostri pri spusteni zavierky niekde na nekonecno ... to si myslim, ze sa Ti stalo, lebo blesk je ostry ale Mikulas nie ... alebo ak sa AFko nechyta v tme tak pooctivo manualne napr. cez live view zaostrit Mikulas potom prekomponovat scenu a cvaknut s vypnutym AF na stative ... isto to da dobry vysledok ... ale blesk je pekny aj ked je to zmontovane z 3 foto ... ak by Ti to rozostrilo spodok pri zmontovani tych 3 snimkov, tak zmontuj len 3 horne casti a spodok nechaj z jednej ostrej ;-)

Edy29

uf, dosť dobré, pecka. taký dlhý čas. takúto fotkus praviť je tiež môj sen...a čím dalej tým viacej poškulujem po 7D, robí pekné ostré fotky.

Merhorn

Big up. ako si to fotil maros? cakal a rychlo cvakol ci?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Janabilesova k fotke: Lúčnaté Javorníky Toto je pekná časť hrebeňa Javorníkov, škoda toho vyrúbaného Chotárneho kopca... Budem zvedavá, či sa na ňom aj niečo vysadí a či niekedy opäť zazelená. Samotná …

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Pekne to tam vyzerá, hl. hrebeň Polonín som už navštívil a snáď sa raz dostanem aj do týchto miest.

nová téma

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma