Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Veselé strechy pod Veselým vŕškom

Diskusná téma K fotke: Veselé strechy pod Veselým vŕškom

Hlavná cesta (červená TZT) Považským Inovcom. Klasický pohľad z veľmi fotogenického miesta nad Dominovou kopanicou. Nad veselými červenými strechami je Veselý vŕšok (veľmi príjemné miesto), za ním Bezovec a trochu vpravo od Bezovca je v pozadí Panská Javorina. Za Veselým vŕškom je schovaná Nová Lehota. A pred ním, ale tiež schovaná, je ohrada s bielym koníkom, ktorému sme dali všetky naše jablká, lebo v ohrade sme nevideli nič, čo by pripomínalo vodu (ani tieň).

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma