Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: na Revúckych lúkach

Diskusná téma K fotke: na Revúckych lúkach

Spomalovala som, az som uplne zastala. Ocarena prirodnym divadlom. Vsetci uz vosli do "zostupoveho" lesa, ostala som na luke sama. Nechcelo sa mi dole, do tepla chaty vykurenej krbom. Nebolo by odveci, po celodennom chodeni v mrholeni, snezeni, hmle by dobre padlo sucho. Ale. Nedalo sa. Nic ma dole nepohanalo, vedela som, ked vojdem do lesa uz vyhlady a tu krasu nad dolinou, pohlady dodaleka neuvidim, uz len strminou do dediny pojdem. A tak som ostala. Sledovala premeny sfarbenych stromov silou jesene, prichadzajucimi a odchadzajucimi mracnami, preryvajucim sa slnkom skrz medzierok v nich. Az ked od Ploskej cierne mracno naznancilo, uz by si mohla ist, pomalicky, ako sa len pomalicky dalo som suhlasila. Nedobrovolne.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok