Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Rozhľadňa

Wallendorfer

Áno, Tomáš, vďaka za link, KST Beskyd by mohol ísť mnohým ostatným organizáciám vzorom, minimálne čo sa týka výstavby rozhľadní. Mám aj fotky z Čiernej hory, asi dva týždne pred ofic. otvorením, tak ak,by bol záujem ,môžem poskytnúť.

Wallendorfer

Ano,tonko, mas pravdu, je to nova vecicka, tusim od roku 2002. Podla mna pomerne malo navstevovana, pricom samotna rozhladna poskytuje fakt pekne panoramaticke vyhlady ( vascinu krajiny pod Duklou, Slanske vrchy, Stebnicka Magura ....pricom to vsetko volnym okom, za peknej viditelnosti aj Tatry a Vihorlat..ale za mojej pritomnosti bol silny opar,takze posledne dve menovane vidiet nebolo...

Tono

Ale na Rohuli to nie je moc stare. Este tusim v prvej pol. 80 rokov minuleho storocia tam nic nestalo...
Alebo som v omyle?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok