Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: len taký pohľad

Diskusná téma K fotke: len taký pohľad

...ktorý pohladil. Pri zostupe z Vápenej, po veľmi príjemnom stretnutí s hikingáčmi, sme si urobili odbočku z červenej značky. Veľa krásnych pohľadov majú MK, aj tento ma očaril. Tie skaly sú Malý Roštún. Az doma som zistila, ze v tu chvilu mrholilo a zamrholilo mi objektiv :-o.

Adina

MK ma uz nieraz prijemne prekvapili :-)

Bulat

super, tiež som prednedavnom na tomto pahorku tesne vedla chatovej osady stál, ovšem za nedobrej viditeľnosti- takže doteraz som ani netušil, že je z neho takyto pohľad :-)

Tidoj

Tiež sa mi páči ten inakší pohľad na Malého Rošťáka. Aj ma prekvapilo, z akého "banálneho" miestečka sa dá takto vidieť. Som myslel, že to bude foto z nejakého Peterklína.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok