Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Ostrá..

Diskusná téma K fotke: Ostrá..

Z podobneho miesta,ako dal pred chviľou Caroig svoju fotku.Len z trocha vyššieho miesta. Kedže som bál ísť na zráz,tak sú pri zábere na Ostrú.hrebeňa Zadnej Ostrej ,vpravo splývajúce Chládkove úplazy , zachytené aj konáre stromov..

Aďo.4

Súradnice tejto fotky sa asi zhodujú s Tvojimi,ktoré si dal pri fotke Neostrá Ostrá.Ja veľmi veľa fotím a ked som v neznačenom teréne,tak si ani nezapamätám odkiaľ asi bola..Ešte by sa aj musel naučiť vkladať súradnice,podľa tohto systému.. :D A hlavne je tú tá diléma,či navádzať dalšich chodiť tam kde by sa nemalo..Kedže porušujem normy..ešte nemusím navádzať dalšieho na túto činnosť..

Caroig

Takové zelené oproti mým fotkám ;-) Já mám naopak raději právě takovéto fotky, na kterých je ústřední motiv v dáli zarámován mezi stromy. Je to takové plastičtější. Možná bys k fotce mohl přidat souřadnice, alespoň přibližné. Asi nejen já rád cestuju po mapě se zapnutou vrstvou fotek pro inspiraci, a tuhle fotku bych tam neobjevil.

Aďo.4

Schádzali sme z Drienku po hrebeni do Blatnice..Zišli sme kúsok pod parkovisko pri pamätníku..Tá cesta je aj naznačená v mape..

Merhorn

Poznas neznacenu cestu z Blatnice na Drienok?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma