Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Klenovský Vepor

Diskusná téma K fotke: Klenovský Vepor

Vďaka hiking.sk sme včera po prvýkrát v živote navštívili tento prekrásný kút Slovenska. Bolo fakt super. Vyšlo nám počasie, stretli sme nových a zaujímavých ľudí (napr. zbojníka na Chlípavici:-) dobre sa najedli (bryndzové pirohy a baraní guláš na Zbojskách boli proste super) a našťastie nevyrušili nijakého chlpatého obyvateľa miestnych lesov:-))) Jediné čo ľutujeme je, že sme sa sem nedostali skôr... ale určite sa sem ešte vrátime.

Putzig

Tak, tak znacenie je trosku slabe resp. chaoticke. Stefan dik, ze si nam ukazal spravnu cestu s bezpecne doviedol az do ciela:-)))

Stefan.n

Príjemné chvíle a krásna príroda zmažú aj nepríjemné zážitky s nedostatočným značením na Rudnej magistrále.Svoje o tom vie aj Adina?

Adina

krasny to kraj, ozaj sa oplati vratit. Je preco.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok