Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Repiská

Tono

... tie rubaniska su desive... a stale citam, ze tam a tam je vyrubany les, ktorym som este relativne nedavno isiel a dnes je tam spust... je to desive!!!

Nsvetozarov

Podľa mňa to takto funguje: 1. Nájdu jeden lykožrútový strom a vyrúbu celý les, so zámienkou, že iba spracovávajú lykožrútovú kalamitu. 2. Pozemky sa rozpredávajú, investori investujú, vlastníci pozemkov si robia čo chcú, rúbu a ešte z toho aj profitujú. Len čo budú robiť vlastníci, keď vyrúbu celý les? Budú sadiť stromčeky :-D? Holorubným spôsobom sa les obnovuje najpomalšie. Skúste pouvažovať, čo budú potom vlastníci robiť ??????

Bagir

No je to bohužiaľ tak, že po celom Slovensku len rúbaniská.

Sceben

V poslednej dobe, keď človek pozerá galériu tak len samé rubaniská.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Janabilesova k fotke: Lúčnaté Javorníky Toto je pekná časť hrebeňa Javorníkov, škoda toho vyrúbaného Chotárneho kopca... Budem zvedavá, či sa na ňom aj niečo vysadí a či niekedy opäť zazelená. Samotná …

nová téma

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma