Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Pohľad z Východnej Vysokej.

Aďo.4

Kľudne aj z hradu...Miesto kde som nebol.. :-(

Jan zigmund

Z minulého roku už asi nie, ale mohol by som dať z tohtoročnej cyklon túry. Pozeral som dnes fotky zo Sitna v galérii a zistil, že z vrcholu je ich tam dosť, ale zo Sitnianskeho hradu ani jedna.

Aďo.4

vďaka za pochvalu..Dáš niečo aj z toho Sitna...?

Jan zigmund

Ďakujem Aďo,potešil si ma. Pozrel som si Tvoju novú panoramku je super. My sme boli v ten deň na Sitne, bolo nádherné počasie, ako stvorené na foto.

Aďo.4

Veľmi pekné.Ten Tvoj mobil čaruje a Ty s ním..

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Janabilesova k fotke: Lúčnaté Javorníky Toto je pekná časť hrebeňa Javorníkov, škoda toho vyrúbaného Chotárneho kopca... Budem zvedavá, či sa na ňom aj niečo vysadí a či niekedy opäť zazelená. Samotná …

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Pekne to tam vyzerá, hl. hrebeň Polonín som už navštívil a snáď sa raz dostanem aj do týchto miest.

nová téma

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma