Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Pod Ostrým Brdom I.

Daulagiri

Super Honzo, tieto skaly mám aj ja už dlho v oku.

Nsvetozarov

Možno trochu viac hlavného hrebeňa Veľkej Fatry by som tam dal, ale ináč fotografia sa mi veľmi páči, akoby ani nebola z Veľkej Fatry, resp. zo Slovenska :-))))

Bulat

onehdá sme toto išli v opačnom smere- začiatok bol vo Vyšných Revúcach, kde sme od chalúp začali stupat hore lúkami, potom dlho lesom, pekný hreben, v priebehu ktoreho bolo niekolko skaliek, zopár i výhľadových, nakoniec sme doputovali k tymto skalám a potom nasledoval iba záverečný trávnatý výšvih ba Ostredok /resp. Frčkov/

Honzek

Nazdar chlapíci, sešel jsem ke skalce tím hřbetem z Ostredku, skalu obešel a pak furt po hřebeni. Chtěl jsem dojít až do Revúc, ale nějak jsem těsně před koncem blbě sešel a slezl do Zelené doliny na žlutou značku těsně před Revúcami, ten chodník jde vidět i tady na mapě. Po hřebeni se jde většinou krásným smíšeným lesem s občasnými čistinkami a netradičními průhledy na Krížnú a na druhou stranu na Ploskú a Čierny kameň. Je to fakt nádhera sedivím , že tu ještě nejsou žádné fotky odtud. Inak v té skale pod Ostredkem, když se obejde a budete dobře hledat je i taková malá skalní brána nebo okno. Celkově trasa moc hezká, ticho a klid spousta zvěře.

Merhorn

super, aj ja som to tu vzdy obdivoval, kadial si siel? mas tracklog alebo dobry a podrobny navod n a cestu? posli mailom ak nechces tu :)

Phalike

Tadialto sa uz davnejsie chystam vybrat smerom na salas, vidim ze si to uz prekumal ;)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma