Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Slavkovský štít

Diskusná téma K fotke: Slavkovský štít

U nás už nastalo totálne bezturistično a tak som sa včera po predlhej dobe vybral na malú túru aj v domácich končinách potom, čo som sa od jari až do jesene radšej túlal po odľahlejších pohoriach. Išiel som z Tatr. Lomnice cez Tatr. Matliare, Šalviový prameň a Malú Svišťovku na Skalnaté pleso a odtiaľ naspäť domov. Počasie bolo fantastické a tie večerné inverzie nemali chybu. Tu je teda prvá zo série fotiek z nadmieru vydareného dňa.

Lubo

My sme aj s juniorom uz par dni v Novom Smokovci a pocasie nam prilis veru nepraje. Predvcerom sme vsak dali celkom slusnu turu: Smokovec-Hrebienok-Zamka-Skalnate-Lomnica. Babo v nosici :). Od Rainerky az skoro na Skalnate bolo jasno a zimne :) parada. Maly mal svou prvu zimnu vysokohorsku turu su zaverom v lanovke. Najma ten posledny bod sa mu ratal.

Peter Miler

Vďaka :-)) a ešte som zabudol dodať, že už odmalička je pre mňa "Slavkáč" z tohto uhla pohľadu najkrajším štítom u nás a sám pre seba ho volám otočeným Kriváňom - tá podoba sa nedá prehliadnuť :-)))

Meky

Parádička.Teším sa na ďalšie zo série.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok