Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Branč

Barselo

Ešte raz všetkým vďaka za názory ktoré vždy potešia...

Barselo

Dekuji, pred odchodom na poobednú zmenu bolo o niečo viac času na softenie tak som robil pokusy, fotené bez filtrov, zložené z dvoch záberov...

Nsvetozarov

Nádherná fotka, priam strašidelná atmosféra z nej vychádza :-))). Možno by som záber potiahol trochu doprava, kde to vyzerá pekelnejšie, avšak podľa mňa je to iba zanedbateľný nedostatok. Použil si aj nejaké filtre?

ELBe

Perfektné!
Sťaby obal heavymetalového elpéčka z 80tych rokov :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma