Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Cestou na Klokoč

Diskusná téma K fotke: Cestou na Klokoč

Jedna náladovka z najkrajšej časti Malých Karpát, maloplošná PR Klokoč. Myslím, že táto odlesnená časť hrebeňa, plná suchomilného rastlinstva, by učarovala aj turistom,ktorí holdujú hikingu vo vyšších polohách. Rovnomenný vrchol (661m) vidno vpravo.

Vladimir50

Fotka dobre vystihuje atmosféru na Klokoči. Tie pokrútené buky sú tam aj preto, že je tam sucho - z toho podložia hneď stečie voda podobne ako napríklad na Kšlenici.

PeterS

Pravdu máš. A sú tam bizarne pokrútené stromy. Aj keď je nadmorská výška relatívne nízka, záhorácky severák spravil s vegetáciou svoje.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma