Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: výhľadovka smerom na východ zo Sninského kameňa

Muro1

Nooo hej ja ked som bol nik mi nenalial ja som bol s mojou ex s kamosom a este jednou kamoskou ale oni uz hore nesli ostali dole a mne nemal kto naliat ked som bol naposledy v lete :(

Tidoj

Inak, turistika, tak ako ju vnímame my, ani v Nemecku moc nefičí a v západnejších krajinách asi ani nevedia, čo to je. Kto ste boli na Koenigswarte alebo Hundsheime tu za Bratislavou v Rakúsku možno viete, že značiek ako u nás je na tamojších stromoch dosť, ale dokopy nedávajú zmysel a povodia vás kade-tade. A keď som sa raz rozčuľoval v Jasove, že tam nie je poriadne značenie na hradisko hore a späť ku kláštoru, tak som si uvedomil, že za každú namaľovanú značku, aj keď niekde úplne naprd, musím byť vďačný, lebo mať takú vymoženosť... Kde vás už turistické značenie spoľahlivo (viac-menej) prevedie cez celú krajinu? Mne sa zdá, že Slovensko má sieť značených turistických trás veľmi kvalitnú, ale je pravda, že neviem, či ju niekde nemajú aj kvalitnejšiu. Napr. na Ukrajine.

Jonathan.sk

Aj na kameni domorodci nalievali. A čo musím obzvlášť oceniť, tak aj úplným cudzincom. Nech im pánbožko dá dobrého zdravia a zachová tieto zvyky.

Alexander

Zdenči, nie je to tam až také zlé. Stále sme stretli zopár miestnych turistov (na Javorníku, na Bukovskej, predtým pri cykloturistike aj cykloturistov), aj keď dalo by sa to spočítať na prstoch jednej ruky. Tá Hoverla je skôr cieľom sviatočných turistov, ako tých ozajstných fajnšmekrov, aj keď takých je tam ozaj pomenej. Vlastne presne ako píšeš, mení sa to už tam k lepšiemu (ale veľmi, veľmi pomaly...).

Tanka

Lapajko, to by velmi nepomohlo...takto sa mi to paci, ked vidno poriadne skaly :)

Zdenči

tidoj...na Ukrajine sa vraj turistika moc nepestuje. Asi je to dané tým, že v minulosti nemohli cestovať ani mimo okres. Ich vrchlom je zdolať Hoverlu, vypiť tam fľašu vodky a rozbiť fľašu o skaly. Ale možno sa to už mení k lepšiemu. Tomáš Trstenský by to vedel upresniť.

Tidoj

Bohvie (a možno nie len on), či sa aj ukrajinskí turisti tešia, keď vylezú na kopec a dovidia až na Slovensko. Či si tiež tipujú, aké pohorie alebo kopec je tým smerom, dávajú svoje naj fotografie pohľadov na Slovensko do galérie a dohadujú sa na diskusných fórach ich vlastného chajking.ua

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma