Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Cestou do neznáma

Jiku2

tak to jste meli hezke dobrodruzstvi. ale zavidim:)

Osperatus

išli sme z Pohorely na Andrejcovú... Za týmto stromom sme stratili cestu.. Riešenie bolo ísť do lesa a tam v menej snehu najsť cestu... Ale asi 100m úsek sme šli hodinu.. po pás v snehu :D V lese ako zázrakom sme našli cestu (niekto tu išiel opačným smerom ale nie po značení, ale rovno dole - buď to poznali alebo sa prešli) Celý výstup cca 5km z Pohorely nám trval 5hodín .. v lete sa to dá zmáknuť za 2 :)

Jiku2

jak to? kam jste kraceli a kde nocovali?

Osperatus

Tak tu ešte hej :D potom čo nasledovalo už nebola...

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma