Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Záhorskou cestičkou

Diskusná téma K fotke: Záhorskou cestičkou

Pohľad z krátkeho úseku asfaltky za obcou Studienka, vo vojenských lesoch, smer P.Podhradie. Už od Levárov ma zastihlo slabé sneženie. Sneh sa väčšinou udržal len sem tam a celkovo ho bolo možno milimeter :) Čiže vypadalo to tu ako v zime, nie ako v jeseni :) Táto trasa je vhodná na cyklistiku, časť asfalt, časť spevnená lesná cesta, nenáročné.

Chmura1

tak to to je unikát, pecka, si borec... ( tipujem tie borovice, krása )

Vladvlad

tidoj: vôbec nie, položil som bicykel a išiel kúsok späť. Stopy od topánok práveže nebolo vidieť. Zvláštne, ale je to tak. Popravde ma to ani nenapadlo a bolo to presne tak ako píšeš v druhej vete.

aďo: nie nie, ale keď idem niekam s bicyklom, tak ak sa dá, vždy ho vhodne umiestnim do fotky. Má to tak iný rozmer ako obyčajný výcvak, čiže je z toho taký cyklovýcvak :)
A keďže je časť tejto stránky venovaná aj bicyklom, tak sa to sem hodí :)
Možno ako tip pre tých čo sa sem niekedy vyberú.
Záhorie poskytuje množstvo kvalitných lesných ciest, Vojenské lesy aj obzvlášť kvalitné asfaltky, ktoré sú miestami lepšie ako hlavné cesty medzi obcami...

Tidoj

Tipujem, že z bicykla si odskočil až na strom a potom ako veverička zo stromu na strom späť. Mňa by to asi ani nenapadlo, že si narobím stopy, jedine, že by som vyslovene plánoval odfotiť nepošliapanú cestičku. Ale ja vyslovene neplánujem, len kráčam, zastavím, cvaknem a idem ďalej. Cvak&Go.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma