Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Macková

Diskusná téma K fotke: Macková

Prvý zo štyroch kopcov mojej snehovej prechádzky. (A posledný z piatich deň pred Silvestrom, keď som šiel opačným smerom. Tu niekde som si vtedy stratil rukavice.) Stopy turistu na fotografii vedú na jej úplný vrchol. Z turistickej cesty sem odbočíte podľa červených vyhliadkových trojuholníkov, ale výhľad odtiaľ nie je žiaden. Ani ho tam ale netreba. Oproti susednému Čiernachovu je toto taký tichý lesný vrcholček s komornou lesnou atmosférou. Samotný vrchol tvorí obnažená skalnatá kopa, ako takmer všetky vrcholy tu v okolí. Mali by to byť vápencové, alebo dolomitové skaly (žiaľ, neviem, ktoré z toho, ani aký je medzi tým rozdiel). Pod skalou – na zábere vľavo – prechádza červená TZT.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma