Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: psia hlava

Dzakomoo

ja som tam doteraz ešte nebbol, takže ani netuším, čo bolo pod snehom. ale bolo ho tam dosť, miestami po kolená. hneď napravo je ďalšia veľká skala a pod ňou veľká diera. Vedľa diery je tabuľka "Tri kopce - pinga" Modranského banského náučného chodníka.

Pete.Green

od Troch kopcov po Medvediu skalu je to kratka trasa ale velmi pekna viacero skal a stara stolna

Tidoj

Toto nenápadne umiestnené krásne miesto som v zime nikdy nevidel. V tom snehu je to na vyvrtnutie alebo aj zlomenie nohy, nie? Pod snehom by malo byť zopár balvanov a štrbín.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma