Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Večerné stretnutie

Diskusná téma K fotke: Večerné stretnutie

Opäť ako každý rok, nastal čas presunu žiab z miesta svojho zimoviska na miesto, kde založia svoje potomstvo. Je zaujímavé ich stretnúť po tme kedy "vrhajú" pri svetle lampy zaujímavé tiene. Mnoho ich ale skončí pod kolesami áut. Pri fotení sú kľudné, nemajú väčšinou námietky :) Včera som ich videl viac ako 10 kusov.

Vladvlad

Pali: vďaka.
Keď sa spätne pozriem na tie fotky, sú zaujímavé. Aj keď tú 2010 by som teraz odfotil ináč. Ale na daný moment a atmosféru miesta je tp dostatočný záber.
V tme sú žabky fascinujúce.

Meky

Famózne.Blízke stretnutie tretieho druhu.Už z náhľadu som vedel kto je autor :)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Mara od skanzenu Havránok Hmm, v tom archeoskanzene sme boli kedysi na výlete zo Základnej školy, ale už si s toho na nič konkrétne nespomínam. Musím sem niekedy zasa zájsť.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok