Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Maškrtník...

Eta

strašne zlatučké zvieratká , ale ten neskutočný rámus, ktorý v noci dokážu robiť... skrátka, v tejto útulni sa človek veľmi nevyspí...

Rbr69

vidim tie rozsirene zrenicky, ktovie ci sa nenafetoval, preboha mozno aj vytuhol, tie fusakle teda boli ... ;-)

PeterS

Tento je najkrajší, lebo ukazuje jazýček:)

Jonathan.sk

re Rikitan: ...toto je jedna z asi troch fotiek, ktoré sú ako také.Bolo to fotené totižto v uplnej tme v noci, a bol problém so zaostrovaním.To, že bol akurát na ponožkách je náhoda, nie úmysel fotografa... :-)

MatusM

Mnam, ozaj maskrta, tusim odkladam obed :o}

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma