Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: neobyčajný Silvestrovský deň

Diskusná téma K fotke: neobyčajný Silvestrovský deň

Vladova poznámka pod jeho parádnou inverznou fotečkou ma vyprovokovala pohľadať, kedy som takú nádheru zažila v BA. Dosť dávno. V ten pochmúrny deň v práci, tušiac to, po čom som už dlho túžila, som sa ponáhľala z roboty na Kamzík, kde vládli prípravy na oslavy príchodu Nového roku. Aj keď bolo zatvorené, vrútila som sa do haly a poprosila na vrátnici, že musím ísť hore fotiť. Smiali sa zo mňa, no nezakázali. Ale zaplatiť za výťah som musela. Čo bolo vidieť zhora však stálo zato.

Vladimir Popluhar

Podla mna ani nemusela nič hovoriť, ja keby som tam bol - tak prvý utekám :-)))))

Peter Miler

:-))Adi, viem si ťa živo predstaviť - vysoká, rozhodná ženská nabehne dnu a s turbo odhodlaným pohľadom a žiariacimi očami toto povie - no kto by ťa nepustil? :-))

Vladimir Popluhar

Velmi sa mi páči slovíčko - vrútila - to musel byť pohlad na rútiacu sa fotografku s prosbou :-)

Aďo.4

tak to sa oplatilo pozrieť archív a spomenúť veselú príhodu..

Adina

Fotofanatik nepozná prekážky :-) ... áno to by mal byť ten komín, len kopec som dlho nevedela identifikovať. Už viem :-).

Vladvlad

Veľmi príjemné Adina a milý popis: " vrútila som sa do haly a poprosila na vrátnici, že musím ísť hore fotiť" :)
Dymiaci komín by mala byť dúbravská tepláreň.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok